Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçek Bir Hikaye...

5 posters
YazarMesaj
_eZq!_

_eZq!_

Kadın
İş/Hobiler : dans
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1181
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

Gerçek Bir Hikaye... Empty
MesajKonu: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 4:32 pm

karısını aldatıp pişman olan bir adamın ağzından yazılanlar:

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karim, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatimizin gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı. 97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık alacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: "Biliyorum" dedi. İzmir’e kar yağdığı gün, yani bir ay önce,evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.
- A.
- R.
- K.
- A.
- S.
- I.
- N.
Gerisi için yılları yetmemişti. Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm. inanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı. 1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su sözler çıktı: "14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek yok, biliyorum..." 2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor... Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi dilsizdir....
alıntıdır...
çok garip oldum yaa
etkilendim sanırsam
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Kitap okumak, Müzik dinlemek , Şarkı Sölemek,
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1136
Kişisel İleti : SARPPPPPP'ımmm
Takımım : Gerçek Bir Hikaye... 1450
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 5:35 pm

bende Sad
https://sarplevendoglu.all-up.com
rapci_merve_77
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
rapci_merve_77

Kadın
İş/Hobiler : öğrenciyimm musıkk dınlemeyıı vee gesmeyii çokkseverimm
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1145

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 5:54 pm

sper haa gsll olmuşş valla
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Kitap okumak, Müzik dinlemek , Şarkı Sölemek,
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1136
Kişisel İleti : SARPPPPPP'ımmm
Takımım : Gerçek Bir Hikaye... 1450

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:04 pm

efet yha vala etkilendim Sad
https://sarplevendoglu.all-up.com
ddm
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
ddm

Kadın
İş/Hobiler : *****
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1150
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:09 pm

süper yaa teşekkürler paylaşım için
sheker

sheker

Kadın
İş/Hobiler : gevezelik yapma
Ruh Hali : Gerçek Bir Hikaye... 1181
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Hikaye...   Gerçek Bir Hikaye... EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 8:49 am

çok etkilendim valla:(

Gerçek Bir Hikaye...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-