Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selamm arkadaşlar

5 posters
YazarMesaj
sarp_ezgi

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Ruh Hali : selamm arkadaşlar 1155
Takımım : selamm arkadaşlar 1450
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

selamm arkadaşlar Empty
MesajKonu: selamm arkadaşlar   selamm arkadaşlar EmptyC.tesi Mart 21, 2009 12:06 am

selam arkadaşlar ben ezgi fana yeni üyeyim ve doğal olarakta aranıza yeni katılıyorummm.17 yaşındayımmm.okuyorum .adanada yaşıyorummm.sarpı çok seviyoruum inş bu sitede aradıgımı bulabilirim sarpla ilgili bütün bilgilerin oldugunu umuyorum şimdiden hepinize meraaabaaaaaaa:)
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Kitap okumak, Müzik dinlemek , Şarkı Sölemek,
Ruh Hali : selamm arkadaşlar 1136
Kişisel İleti : SARPPPPPP'ımmm
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

selamm arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: selamm arkadaşlar   selamm arkadaşlar EmptyÇarş. Mart 25, 2009 9:38 pm

MERHABA CANIM AMA KENDİNİ TANITMAK İÇİN "TANIŞMA SEFAMIZ" VAR Smile oRDA TANITMALISIN KENDİNİ Smile
https://sarplevendoglu.all-up.com
çilek

çilek

Kadın
İş/Hobiler : YÜZMEK,DANS ETMEK,BASKETBOL
Ruh Hali : selamm arkadaşlar 5248
Takımım : selamm arkadaşlar 1443
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

selamm arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: selamm arkadaşlar   selamm arkadaşlar EmptySalı Ağus. 04, 2009 9:57 am

mehaba ben meral afyonda okuyorum sitenizi çok sevdim tanışmayı çok isterim:)Smile
EgE_AsLaN_SarP

EgE_AsLaN_SarP

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : selamm arkadaşlar 1127

selamm arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: selamm arkadaşlar   selamm arkadaşlar EmptyCuma Ağus. 28, 2009 2:49 pm

hoş geldin
sagolera3

sagolera3

Kadın
İş/Hobiler : tipik öğrenci
Ruh Hali : selamm arkadaşlar 1170
Takımım : selamm arkadaşlar 1443

selamm arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: selamm arkadaşlar   selamm arkadaşlar EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:40 pm

hoş geldin ezgi

selamm arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-