Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Basın Haberleri

+8
Sarp_Meryem
serseri_77
SaRp_CeMrE_BeRk
rapci_merve_77
ddm
yakışıklı_77
_eZq!_
Admin
12 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Kitap okumak, Müzik dinlemek , Şarkı Sölemek,
Ruh Hali : Basın Haberleri 1136
Kişisel İleti : SARPPPPPP'ımmm
Takımım : Basın Haberleri 1450
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 2:45 pm

Sarpın Basın Haberlerini Buraya Alalım...Smile

Binbir Gece'de oynamak istemem

Yapımcılığını Altıoklar filmin üstlendiği, yönetmenilğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı, Settar Tanrıöven, Sarp Levendoğlu, İpek Özkök, Gül Onat, Ceren Olcay, Ayşen Gruda, Bülent Şakrak gibi oyuncuların rol aldığı 'Gece Gündüz' dizisi, polisiye bir komedi olarak izleyiciyi güldürmeyi hedefleyen iddialı bir yapım.

Dizide deli dolu 'Aslan' isimli bir polisi oynayan genç oyuncu Sarp Levendoğlu, televizyonda bugüne kadar hep eli kolu bağlı rollerde oynadığını ancak Aslan karakterinin kendisinin de yorumunu katabileceği bir rol olduğunu söyledi.

Başkomiser Aslan'ın kendisini çok etkilediğini de sözlerine ekleyen Levendoğlu, "Heyecanlı rolleri çok seviyorum. En çok tutan dizilerin aşk hikayelerinde falan oynamak istemem. 'Dallas'ı alıp yeniden çekmek bana saçma geliyor çünkü. Zengin çocuğu olan bir şirket yöneticisini oynamaktansa polisi oynamayı tercih ediyorum... Çok beğenilen projelerde mesela Binbir Gece, Yaprak Dökümü gibi dizilerde oynamak istemem. Gelen projelerde benim için en önemli şey senaryodur" diye konuştu.

Milliyet/Televizyon
https://sarplevendoglu.all-up.com
_eZq!_

_eZq!_

Kadın
İş/Hobiler : dans
Ruh Hali : Basın Haberleri 1181
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyCuma Ağus. 22, 2008 4:45 pm

2 polis ve 1 gazetecinin maceralarını konu alan "Gece Gündüz" adlı dizi, yaz ekranlarına hareket getirecek.

Bu akşam Kanal D'de yeni bir dizi başlıyor. 2 polis ve 1 gazetecinin maceralarını konu alan "Gece Gündüz" adlı dizi, yaz ekranlarına hareket getirecek. Başrollerini Sarp Levendoğlu, İpek Özkök ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı "Gece Gündüz"ün hazırlık aşaması da hayli zorlu geçmiş. Tanrıöğen, "Emniyet müdürlüğünde danışmanlarımız var. Onlarla bu karakterlerin meslek içindeki ilişkilerini konuşuyoruz, ona göre rolümüze hazırlanıyoruz" diyor.

İPEK ÖZKÖK
Eskiden hep kırılgan aile kızını oynuyordum

- Kaçıncı diziniz? Ve kaç yıl oldu oyunculuğa başlayalı?5 yıldır oyunculuk yapıyorum. Sunuculuk ve oyunculuğu bir arada götürüyorum. 3 sene önce Lig TV’de Hıncal Uluç, Melih Şendil, Atilla Gökçe ile beraber sunduğum bir spor programıyla başladım sunuculuğa. Bir sene devam etti, kadınları spora çekmek için vardım orada. Şu anda Kanal 1’de "Magazin 1" isimli programı sunuyorum. İlk dizim ise "Camdan Pabuçlar"dı. Ardından "Beyaz Gelincik", "Son Tercih", "Tutsak", "Güz Yangını", "Aman Annem Görmesin", "Yalan Dünya" ve en son "Gece Gündüz" oldu.

- Karakterinizden bahseder misiniz?
Bir gazeteciyi canlandırıyorum. Ayakları üzerinde durmaya çalışan, biraz erkeksi, sürekli koşturan... Ailesini geçindiriyor. Annesi ve bir küçük kardeşi var, babası yıllar önce ölmüş. Biraz dışlanmaya çalışılan bir kız ama her şeye göğüs germeye çalışıyor. Burada polis muhabiri, olayların içinde. Hatta polislerden önce de gittiği oluyor olay yerine. Aslan karakteriyle (Sarp Levendoğlu) zaten o yüzden çok çakışıyor.

- Sonra bu çatışma aşka mı gidecek?Gidebilir bilmiyorum ama şu anda bayağı bir karşılıklı söz düellosu şeklinde gidiyor. Seyircinin yadırgamayacağı ve keyif alarak izleyeceği bir karakter bence.

- Hayatın içindeki olayları yansıtan bir gazeteci olma durumuna nasıl bakıyorsun?

Alev’in bir editörü var ve sansasyon yaratmak için asparagas yapmasını istiyor Alev’in. Sürekli çatışma halindeler. Benim için ilginç bir karakter oldu. Hep ağlayan, romantik, aile kızı canlandırmıştım. Alev daha farklı, tuttuğunu kopartan biri, onu canlandırmak zevkli.

SETTAR TANRIÖĞEN

Polislere danışarak rolümüze çalışıyoruz

- Sizi polis olarak mı izleyeceğiz?

Evet, daha önce Alacakaranlık’ta emekli bir polistim ama şimdi burada emekliliğe yaklaşmış bir polisim. Aile babası, kontrollü, önlemli, temkinli. Ama genç polis deli dolu olunca çatışmalar yaşıyorlar aralarında, bakalım ne olacak!

- Ortaya komik sahneler mi çıkacak?

Aslan karakteriyle, benim canlandırdığım Kemal karakterinin çatışması komik aslında. Aynı zamanda kuşak çatışması gibi de! İnsan kendi karakterine yakın insanla daha çok çatışır ya! Adamın gençliği de çok oturaklı değil aslında. Eşini kaçırarak evlenmiş bir kere! O deli doluluk da var. Oradan bir empati kuruluyor Aslan’la aralarında. Bakalım kıvamı tutturabilecek miyiz! Ben kendi karakterime de yakın buluyorum Kemal’i... Kendi kişiliğime yakın olmasa da tanıdığım, hayatın içinden bir karakter.

Evet, emniyet müdürlüğünde danışmanlarımız var. Ama onlarla bu karakterlerden çok bu karakterlerin meslek içindeki ilişkilerini konuşuyoruz. Birbirlerine nasıl hitap ederler, ne konuşurlar gibi. Polisler de bizim gibi insanlar. Onların sadece mesleği bu.

- Polislerin sert imajları yok mudur?

Biz bize konuşurken çok hoş sohbetler ama bir gerginlikleri var. Bu da mesleklerinden dolayı. Oyunculuğun da, marangozluğun da bir gerginliği vardır ama polislerinki bir başka. Ben de Kemal’i biraz daha gergin yaptım mesela.

SARP LEVENDOĞLU

Aksiyon sahneleri büyük ses getirecek

- "Emret Komutanım"dan ne zaman ayrıldınız?

13. bölümü bitirdim ve benim yerime bir arkadaş geldi ve bıraktım. Bu diziye geçtim.

Aslan nasıl bir polistir?
Aslan, tramvatik bir durum yaşamış ve suçlular eski sevgilisini öldürmüş. Onun için bütün suçlulardan intikam almak istiyor. Kötü değil ama sert bir polis. Kibarlıkla değil, kaba kuvvetiyle çözmeye çalışıyor olayları. Hayatındaki herşeyle dalga geçer gibi görünüyor ama iç dünyası farklı. Bunu saklamaya çalışıyor, deli dolu gözüküyor ama problemli aslında.

- Aslan hangi suçların peşinde?

Kemal’le ying yang durumu var Aslan’ın. Genelde öyle konusu. Kemal'in emekliliği gelmiş, normal görevimi tamamlayıp, görevimi bitireyim diyor. Aslan da direkt kapıları kırarak içeri girme peşinde. Arama izni falan düşünmüyor. Mümkünse suçlu ölsün diyor hatta bununla dalga geçiyor, hayatları düşünmüyor, buna önem vermiyor.

- Bu kaçıncı projeniz?

7 oluyor sanırım. Daha önce "Lise Defteri", "Çınaraltı", "Emret Komutanım", "O Şimdi Asker", "Emret Komutanım", "Şah Mat" ve "Zeliha’nın Gözleri"nde rol aldım.

- Hep askeri dizilerde rol almış gibisiniz?

Evet, öyle bir durumum var ama en azından bu sefer üniforma yok. "Lise Defteri", "Emret Komutanım", hatta "Zeliha’nın Gözleri"nde de vardı üniforma, bu dizide yok. Ama tabii hep bir silah var elimde ve hiç sevmediğim bir şey silah. Normalde hiç taraftar olmadığım şeyler ama hayat içinde bildiğimiz ve gördüğümüz şeyler tabii. Bu projeye başlamadan organize suçlar büro amiri ve arkadaşlarıyla toplantı yaptık ve gözlemlediğim kadarını yansıtıyorum.

- Aslan’ın şiddet yanlısı olması tepki görecek mi izleyici tarafından acaba?

Gerçek değil ki bu dizi. Filmle gerçeği bağdaştıracak kadar akılsız insanlar varsa onlar için yapacak bir şey yok. Maalesef olabiliyor ama film icabı olduğu için tepki alacağını düşünmüyorum.

- Dizideki aksiyon sahneler nasıl?

Adamlar camdan aşağı uçuyor, ben ciple demir kapıyı kırıp içeri giriyorum, su kulesinden aşağı adam sallıyorum. Silahlı çatışmalar çektik. İki bıçaklama sahnemiz oldu, iki adamı dövüp bir tanesini içeri attık. Ama esas izleyicinin hoşuna gidecek sahneler Kemal ve Alev’le aramızda yaşadığımız sahneler olacak gibi geliyor bana.

Kelebek Röportajı
ALINTIDIR...
varsa özür....
----------------
Kanal D'nin "Gece Gündüz" adlı polisiye dizisini izlemeye artık gönlüm el vermiyor. Zira diziyi ne zaman seyretmeye kalksam, Kemal Komiser ile yardımcısı Aslan'ın türlü beceriksizliğine rast gelip, sinir oluyorum.

Onlar bana göre dünyanın en beceriksiz polis ekibi... "Polis Akademisi" filmindeki şavalaklar bile bazen eğrisini doğrusuna denk getirip, başarılı oluyorlardı. Bizimkilerde o da yok. Ya işlerine yarayacak tanıklar gözlerinin önünde öldürülür, ya tutuklamaya kalktıkları adamı dürbünlü tüfekle vururlar, ya kendilerine emanet edilen paha biçilmez kolyeyi, baskın yiyip üç tane eşkıyaya kaptırırlar... Benim asıl merak ettiğim, bu sicilleriyle hâlâ nasıl polislik yaptıkları... Son bölümde Kemal ile Aslan bu kez Kemal Komiser'in kardeşi Orhan'ın hayatını bile koruyamadılar. Psikopat katil, bizimkilerin o her zamanki dalgınlıklarından faydalanıp, Orhan'ı iki kaşının arasından vurup öldürdü...

Bu arada bizim aslan yürekli Aslan'ın da özel harekat timindeyken, eşkıyaya karşı karısının hayatını koruyamadığını öğrendik. Dizide bir de acar polis muhabiri kız var ki, inanılmaz. Kız, emniyet müdürlüğündeki her kapının ardından içeriyi dinliyor ve aldığı istihbaratları anında habere çeviriyor. Kız değil sanki elektronik böcek... Ve bizim polisler kendi evlerindeki bu "dinlemenin" dahi önüne geçemiyorlar. Korkum; Emniyet Genel Müdürlüğü'nün "Bizi küçük düşürüyorlar" diye diziyi dava etmesi...

Kaynak:televizyongazetesi.com
başarısızlıkları yok ama işte bu haberi yapan biraz kör sanırsam...
ALINTIDIR...
VARSA ÖZÜR...
yakışıklı_77

yakışıklı_77

Erkek
İş/Hobiler : öğrencii
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyCuma Ağus. 22, 2008 7:02 pm

gsll olmuşş ellerinizee saglıkk başarılarınızın devamınıı beklıoruzz
ddm
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
ddm

Kadın
İş/Hobiler : *****
Ruh Hali : Basın Haberleri 1150
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 12:53 pm

gerçekten çok güzel devamını bekliyoruz...
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 4:05 pm

sizlerden de bişiler alalım yha olmaz böle Razz
rapci_merve_77
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
rapci_merve_77

Kadın
İş/Hobiler : öğrenciyimm musıkk dınlemeyıı vee gesmeyii çokkseverimm
Ruh Hali : Basın Haberleri 1145

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 12:32 pm

jnmm yaparızz
SaRp_CeMrE_BeRk
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
SaRp_CeMrE_BeRk

Kadın
İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
Ruh Hali : Basın Haberleri 1116

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 10:02 pm

Bulabilsemmm eklecme ama bulamıyorum...
serseri_77

serseri_77

Erkek
İş/Hobiler : öğrencii

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:35 pm

sahidenn gsl bişilerr bulsakk koyıcazz ama bulamıoruzz Smile
Sarp_Meryem

Sarp_Meryem

Kadın
İş/Hobiler : p.c oynamaq
Ruh Hali : Basın Haberleri 1114

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 2:04 pm

eedd mesela bu resimler spr bn bulamıorm malesef
aslan

aslan

Erkek
İş/Hobiler : futbol basketbol yüzme

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptySalı Eyl. 02, 2008 11:01 pm

ellerine sağlık
Pötürcük..*
Moderatör
Moderatör
Pötürcük..*

Kadın
İş/Hobiler : Pc..

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:25 pm

paylaşımlarınız için teşekkürler ellerinize sağlık
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyPtsi Ocak 26, 2009 3:54 pm

bişi değil Very Happy
Sarp<3Nihan

Sarp<3Nihan

Kadın
İş/Hobiler : Müziq dinlemeq :D

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyPtsi Ocak 26, 2009 8:29 pm

Çok saolun Very Happy
alevv

alevv

Kadın
İş/Hobiler : Kitap Okumak
Ruh Hali : Basın Haberleri 5272

Basın Haberleri Empty
MesajKonu: Geri: Basın Haberleri   Basın Haberleri EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 1:47 pm

aferim sarp'a binbir gecede oynasa zaten ona hiç yakışmazdı

Basın Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası