Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış

2 posters
YazarMesaj
seher

seher

Kadın
İş/Hobiler : sarp leventoğluyla ilgili herşey
Ruh Hali : uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış 1159
Takımım : uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış 1443
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış Empty
MesajKonu: uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış   uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 12:05 pm

arkadaşlar internette yazdığına göre sarp leventoğlu uygun adım aşkın yönetmenbi olcakmış buda haberi

ÜNLÜ YÖNETMEN MUSTAFA ALTIOKLAR’IN OYUNCU YEĞENİ SARP LEVENDOĞLU, AMCASININ İZİNDE….

Öceki yıl, 10 bölüm ‘Emret Komutanım’ dizisini yöneten Levendoğlu, önümüzdeki günlerde FOX’ta ekrana gelecek olan Uygun Adım Aşk isimli dizinin yönetmen koltuğuna oturacak.

Başrolünü Faik Ergin ile Begüm Kütük’ün paylaşacağı Altıoklar Film imzalı dizide, denizcilerle, karacı askerlerin yaşadığı komik maceralar anlatılıyor. Kalabalık bir oyuncu grubunun rol alacağı dizide, Ergin ile Kütük arasında fırtınalı bir aşk yaşanacak.
EgE_AsLaN_SarP

EgE_AsLaN_SarP

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış 1127
Takımım : uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış 1450
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış Empty
MesajKonu: Geri: uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış   uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış EmptyCuma Ağus. 28, 2009 2:55 pm

super ozmn seyrederim seyretmiyodum çünkü emret komutanıma çok özenmişler

uygun adım aşkın yönetmeni olcakmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-