Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Photofiltre Resim Birleştirme

YazarMesaj
yasmin

yasmin

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/basketboll
Kişisel İleti : Steep
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

Photofiltre Resim Birleştirme Empty
MesajKonu: Photofiltre Resim Birleştirme   Photofiltre Resim Birleştirme EmptyPerş. Şub. 05, 2009 4:45 pm

alıntıdır!!!!!!

ilk olarak resimleri açın ve boş bi sayfa açın ama imza boyutundan bayaa büyük olsun resimdeki gibi

Photofiltre Resim Birleştirme Img-194248rge89

sonra ilk resmimizi boş sayfaya atalım copy - past yaparak

Photofiltre Resim Birleştirme Img-194341nen87

ikinci resmimizide atalım boş sayfamıza ama ilk resimden uzak biyerlerde olsun..resimdeki gibi...ve araç kutusundan resimdede var clone stamp tool u seçelim...yaklaşık ayarları yine resimde gösterdim

Photofiltre Resim Birleştirme Img-194414mqaoe

bu aracı kullanmayı bilenler vardır sanırım bunla alakalı bi ders de verilmişti......soldaki resmin ( yani uzak bi kenara yapıştırdığımız resmin ) üzerine (ben sarı renkle karaladığım kısma tıkladım) ctrl tuşuna basılı tutarak clone stamp tool aracıyla tıklayın ...ve ilk resmin (([b]tıkladıgınız yerle aynı hizada tutmaya çalışın ) kenarında mouse u gezdirin diğer resmin kopyası çıkıcaktır ama ilk resmin imzaya göre kenarında iyi bi yerde gezdirin...resimle arası yumuşak olsun diğer taraf tam olarak görünsün

Photofiltre Resim Birleştirme Img-1944429lnyl

sonra 3. resmide boş sayfanın bi kenarına atın ve aynı işlemi uygulayın

Photofiltre Resim Birleştirme Img-194621kx9h1

isterseniz 4. 5. vs resimlerde yapabilirsiniz...ama ben 3 resimlik yapıcam...sonra imzaya uygun belli bi yeri seçiyorum ve sağ tıklayarak crop diyorum

Photofiltre Resim Birleştirme Img-1948389nray

birazda süsleyince sonuç güzel oluyo

Photofiltre Resim Birleştirme Img-194620tp6v5

Photofiltre Resim Birleştirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photofiltre nedir ?
» Photofiltre indir