Sarp Levendoğlu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece Gündüz Mantık Hataları

+2
zeyno...4ever
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Kitap okumak, Müzik dinlemek , Şarkı Sölemek,
Ruh Hali : Gece Gündüz Mantık Hataları 1136
Kişisel İleti : SARPPPPPP'ımmm
Takımım : Gece Gündüz Mantık Hataları 1450
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

Gece Gündüz Mantık Hataları Empty
MesajKonu: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyCuma Ağus. 15, 2008 6:40 pm

Dizimizin Mantık Hatalarını buraya alalımm...
https://sarplevendoglu.all-up.com
zeyno...4ever
Moderatör
Moderatör
zeyno...4ever

Kadın
İş/Hobiler : mesaj atmak
Ruh Hali : Gece Gündüz Mantık Hataları 5272
Kişisel İleti : Mod Olmak İstiom Sad
Dikkat : Forumumuzda sizi daha iyi bir şekilde tanımamız için profil bilgilerinizi,avatar veimzalarınızı ekleyiniz ((( AdMiN )))

MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 8:19 pm

4. bölüm mantık hataları
Aslan'la Sado'nun küçüklüğü, anladığım kadarıyla aynı yaştalar hemen hemen ama küçüklüklerini canlarında çocukların arasında en az 3-4 yaş var gibiydi. Son saç stilleri, günümüzün modası diyebilirim.
Yine o sahnede polislerin üniformaları şimdikinin tıpatıp aynısı ve gıcır gıcır
ddm
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
ddm

Kadın
İş/Hobiler : *****
Ruh Hali : Gece Gündüz Mantık Hataları 1150
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyCuma Ağus. 22, 2008 5:57 pm

saol gözümüzden kaçmıs sanırım
SaRp_CeMrE_BeRk
Sarpın Arkadaşı
Sarpın Arkadaşı
SaRp_CeMrE_BeRk

Kadın
İş/Hobiler : Berk Hakman HAYRANLIĞI...Sarp Levendoğlu HAYRANLIĞI..
Ruh Hali : Gece Gündüz Mantık Hataları 1116
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 10:24 pm

Canım bu adamlar 45 yaşında falan dğeil polisleirn üniformalrı 30-32 sene fanalandı öğleydi bence burda bir hata yok....Ayrıca farkındaysan asrlan uzun boylu ee uzun boylu olduğu için çocukluğuda uzun boylu olması gerekiyoor....ama saç sitili konusuna katılıyorum...
cernnn

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyPaz Mart 01, 2009 7:18 pm

ben hiç böyle bakmadım belki çok sevdiğim içindir
sarp-ipek

sarp-ipek

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Ruh Hali : Gece Gündüz Mantık Hataları 1128
Kişisel İleti : :Dsıradanım ama en ön sıradan:D

MesajKonu: Geri: Gece Gündüz Mantık Hataları   Gece Gündüz Mantık Hataları EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 7:05 pm

bide kaçıncı bölüm olduğunu hatırlamıyorum ama alev hastalanıyodu aslan onu evine getiriyodu alev ağlamaya başladı sen beni baya seviyosun dedi oda yok ben kendimi hep hemşire kıyafetiyle hayal ederdim kısmet polis üniformasınaymış dedi ama o üniforma giymiyo

Gece Gündüz Mantık Hataları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-